Małysz pokrzyżuje austriackie plany?

[podpis] ROBERT BŁOŃSKI
Gazeta Wyborcza nr 302, wydanie z dnia 28/12/2010Sport, str. 24

Zwycięzca wszystkich konkursów Turnieju Czterech Skoczni dostanie 40 tys. franków szwajcarskich i subaru forestera wartego 25 tys. euro. Dziś o 16 kwalifikacje w OberstdorfiePo igrzyskach olimpijskich i mistrzostwach świata to najbardziej prestiżowa i najchętniej oglądana impreza w skokach. Dziesięć lat temu wygrał ją Adam Małysz. Jubileusz chciałby uczcić powtórką, ale jak zwykle nie chce obiecać niczego poza tym, że będzie walczył. Bukmacherzy oceniają szanse 33-letniego Orła z Wisły wysoko, a...