Jeleń gra dla Orkiestry

[podpis] ŁUKASZ JACHIMIAK
Metro nr 2002, wydanie z dnia 13/01/2011SPORT, str. 11

Na Jeleniu polegaj jak na Zawiszy - śmiało możemy tak powiedzieć. Bo piłkarz Auxerre i reprezentacji Polski nie zawiódł i po raz drugi wsparł naszą charytatywną aukcję. Pod adresem www.emetro.pl/wosp możecie licytować klubową koszulkę Irka z jego autografem. Wraz z nim gramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jego gole dały Auxerre trzecie miejsce w lidze francuskiej i prawo gry w eliminacjach Ligi Mistrzów. Później Polak wprowadził klub z Burgundii do elity kosztem ...

RP-TEM

• JELEŃ STRZELA Z DUBELTÓWKI

Metro

Nasza obrona jest solidna, a w ataku mamy Jelenia, który w każdej chwili może strzelić - tak sukcesy Auxerre tłumaczy trener klubu Jean Fernandez. W sobotę Ireneusz Jeleń zdobył kolejne dwa gole, pro

• Jeleń mistrzem i królem?

Sport.pl

Ireneusz Jeleń strzelił dwa gole w wygranym przez Auxerre 3:0 meczu z Tuluzą. Klub Polaka ma wciąż szansę na mistrzostwo, a Jeleń na tytuł króla strzelców

• JELEŃ PRZEGRAŁ W TRZY MINUTY

Metro

Przed rozpoczęciem drugiej połowy meczu Milanu z Auxerre Steeven Langil przepraszał Ireneusza Jelenia. Nie mógł sobie darować, że 20 minut wcześniej strzelał, zamiast podać do Polaka. Gdyby wybrał to