Beethoven ze strażakami

[podpis] ROZMAWIAŁ TOMASZ HANDZLIK
strony lokalne GW - Kraków nr 11, wydanie z dnia 15/01/2011Kultura, str. 5

Beethoven ze strażakami

- Chodzi o to, żebyśmy nie byli "Second Hand Europe" - mówi Jan Tomasz Adamus, nominowany w plebiscycie Kulturalne Odloty w kategorii ArtystaJAN TOMASZ ADAMUS, DYREKTOR CAPELLI CRACOVIENSIS: Podoba mi się, jak śpiewa Cecilia Bartoli. Więc ją zapraszam. Zapraszam ją, bo mi się podoba. Czyli jest układ, prywata!- Tylko w sensie ja plus ludzie, z którymi pracuję. Tworzymy coraz lepszy team o określonej wrażliwości i stosunku do pracy. Nic nie może się równać dobrowolnej pracy wolnych ludzi. Konkret...

KR-DLO

Podobne artykuły

 • Kulturalne Odloty: Głosowanie na półmetku

  strony lokalne GW - Kraków

  Uchylamy rąbka tajemnicy i zdradzamy, kto na razie prowadzi w plebiscycie czytelników. Wszystko jednak jeszcze może się zdarzyć!

 • Oni lecą z nami

  Kulturalne Odloty

  Nadeszła chwila prawdy. Dziś ogłaszamy nominacje w trzeciej edycji naszego plebiscytu Kulturalne Odloty. Zapraszamy też do głosowania w plebiscycie czytelników!

 • Naszym celem było dogonić festiwalową Europę

  strony lokalne GW - Kraków

  Powiedzmy sobie szczerze, polska liga w porównaniu do ligi angielskiej ma umiarkowane szanse stać się konkurencyjną. Natomiast polskie festiwale już są postrzegane jako ważny element życia muzycznego w Europie - mówi Mikołaj Ziółkowski.

Polecane tematy