Po wypadku w TPV: zamieszanie wokół kontroli

[podpis] AGNIESZKA DRZEWIECKA
strony lokalne GW - Zielona Góra nr 15, wydanie z dnia 20/01/2011Wydarzenia, str. 3

Po wypadku w TPV: zamieszanie wokół kontroli

Inspekcję pracy w Gorzowie odsunięto od sprawy tragicznego wypadku w TPV, w którym zginął młody elektryk. Powód? BHP-owcem w TPV jest syn... kierownika inspekcji Ireneusza Pawlika. Główny inspektor pracy przekazał tę sprawę zielonogórskiemu oddziałowi PIP.Wypadek w TPV zdarzył się w ub. tygodniu. 30-letni elektryk naprawiał silnik sterujący bramą wjazdową do magazynów fabryki. Silnik niespodziewanie wypalił i zranił go w głowę. Mężczyzna z ciężkim urazem mózgowo-czaszkowym trafił do szpitala. Mi...

ZI-DLO

Podobne artykuły

 • TPV: To był tylko wypadek

  strony lokalne GW - Zielona Góra

  Śmierć młodego elektryka w styczniu w gorzowskiej fabryce TPV była wypadkiem przy pracy i nikt nie miał wpływu na jego przebieg - twierdzą inspektorzy BHP.

 • Znów wypadek w piekarni. PIP rozpoczyna kontrolę

  strony lokalne GW - Kielce

  Państwowa Inspekcja Pracy rozpoczęła kontrolę w kieleckiej piekarni Pod Telegrafem po tym, jak ostatniej nocy maszyna do produkcji pączków wciągnęła rękę pracownicy. Bo to drugi taki wypadek w tym miejscu w ostatnich dniach.

 • Bezpieczeństwo na budowie przede wszystkim

  strony lokalne GW - Białystok

  Osiem osób w zeszłym i tyle samo już w tym roku zginęło w wypadkach na budowach. Aby takich zdarzeń było jak najmniej, Państwowa Inspekcja Pracy startuje z kampanią propagującą bezpieczeństwo pracy w budownictwie pod hasłem "Szanuj życie. Bezpieczna praca na wysokościach".

Polecane tematy