Na Alfę z Radzynia Podlaskiego nie ma siły

[podpis] WIESŁAW PAWŁAT
strony lokalne GW - Lublin nr 19, wydanie z dnia 25/01/2011Sport, str. 8

Na Alfę z Radzynia Podlaskiego nie ma siły

Pingpongiści Alfy Bank Spółdzielczy Radzyń Podlaski są nie do zatrzymania. Zespół trenera Dariusza Wierzchowskiego wygrał kolejne dwa mecze i bez porażki przewodzi I-ligowym rozgrywkom.Tym razem o sile drużyny radzyńskiej przekonały się drużyny Edbaru Asko 23 Lublin i GUKS Gorzkowice. W derbach Lubelszczyzny zdecydowane zwycięstwo 9:1 odniosła Alfa. - Mecz był spokojny i toczył się pod dyktando mojego zespołu - podsumował Dariusz Wierzchowski. - Mimo szacunku dla przeciwnika z racji zajmowanych ...

[autor fot./rys] PIOTR MICHALSKI
LU-DLO

Podobne artykuły

 • Alfa niepokonana

  strony lokalne GW - Lublin

  Trwa świetna passa pingpongistów Alfy Bank Spółdzielczy. Radzynianie wygrali dziesiąty mecz z rzędu i nadal są w I lidze niepokonani.

 • Radzyńska Alfa w odwrocie

  strony lokalne GW - Lublin

  Pingpongiści Alfy Bank Spółdzielczy Radzyń Podlaski przegrali drugi mecz z rzędu. W VII kolejce rozgrywek Superligi nie zdołali urwać u siebie Gorzovii Gorzów Wielkopolski nawet jednej partii.

 • Radzynianie w tym sezonie idą jak burza

  strony lokalne GW - Lublin

  Świetną serię mają I-ligowi tenisiści stołowi Alfy Bank Spółdzielczy Radzyń Podlaski. Zespół prezesa i jednocześnie trenera Dariusza Wierzchowskiego wygrał wszystkie mecze i jest zdecydowanym liderem.

Polecane tematy