W SKRÓCIE

[podpis] CIG
strony lokalne GW - Radom nr 22, wydanie z dnia 28/01/2011Wydarzenia, str. 3

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Radomiu przypominają kierowcom, że korzystanie z telefonów komórkowych w czasie jazdy jest zabronione. Ci, którzy w trakcie prowadzenia auta telefonują, wys...

RA-DLO

Podobne artykuły

 • ZEW KRWI

  Gazeta Wyborcza

  (P) Sportowcy startujący w Igrzyskach w Barcelonie będą prawdopodobnie poddawani antydopingowym testom krwi. MKOI planował wprowadzenia tego typu badan dopiero podczas następnych igrzysk w Atlancie. Jednakże książę Alexandre da Merode, szef komisji zdrowia MKOI., podczas zakończonego w Barcelonie Światowego Kongresu Medycyny Sportowej stwierdził, że niektóra zabronione środki dopingująca mogą być wykryto jedynie przez zastosowanie testów krwi. W tej sytuacji planują się przeprowadzenie w Barcelonie badań krwi i moczu równolegle. Ostateczna decyzja w tej sprawia zostania podjęta w grudniu w Lozannie, podczas posiedzenia wykonawczego MKOl.

 • Chorzy na raka niezależni od pogody nad Wiedniem

  Gazeta Wyborcza

  Bydgoszcz, Gliwice, Warszawa - tutaj będą produkowane radiofarmaceutyki do badań pozytonowym tomografem emisyjnym (PET). Dla NFZ decyzja oznacza duże oszczędności, dla pacjentów - gwarancję, że do badania dojdzie w wyznaczonym terminie.

 • Debiut już dziś?

  Metro - Warszawa

  24-letni Cesc Fabregas, występujący do tej pory w Arsenalu Londyn, podpisał pięcioletni kontrakt z Barceloną

Polecane tematy