Zwrot sytuacji

[podpis] OSA
Sport.pl - Gdańsk nr 24, wydanie z dnia 31/01/2011Wiadomości lokalne, str. 10

LECHIA W TURCJI

Zwrot sytuacji

Kamil Poźniak pojedzie z zespołem Lechii na obóz do Turcji, a Paweł Buzała z GKS Bełchatów na zgrupowanie na Cypr. Takie są ostateczne ustalenia pomiędzy oboma klubami.Jeszcze w piątek trener Lechii Tomasz Kafarski zapowiadał, że Buzała rundę wiosenną prawdopodobnie spędzi w Lechii (choć od 1 lipca będzie piłkarzem Bełchatowa). A to oznaczało, że do Gdańska nie przeniesie się Poźniak. W sobotę nastąpił niespodziewany zwrot sytuacji. Oba kluby uzgodniły, że dla dobra zawodników pojadą oni na oboz...

GD-TSP

Podobne artykuły

 • Sazankow się rozkręca

  Sport.pl - Gdańsk

  Biało-zieloni zremisowali w Turcji z chorwackim NK Osijek. Bramkę dla Lechii zdobył będący w coraz lepszej dyspozycji Aleksandr Sazankow.

 • Lechia rusza do Opalenicy

  strony lokalne GW - Gdańsk

  W kadrze na drugi obóz znalazł się Paweł Kapsa, ale wiele wskazuje na to, że trener Tomasz Kafarski postawi jednak na Michała Buchalika. Emmanuel Olisadebe dojedzie do biało-zielonych w niedzielę.

 • Hajrapetjan i Lukjanovs wrócili z kontuzjami

  strony lokalne GW - Gdańsk

  Hajrapetjan wrócił z urazem z meczu reprezentacji Armenii i nie zagra z GKS. Z lekką kontuzją przyjechał także Łotysz Ivans Lukjanovs, ale jego występ w piątek jest możliwy.

Polecane tematy