Męka w przebudowie

[podpis] KAMIL SIAŁKOWSKI
strony lokalne GW - Zielona Góra nr 24, wydanie z dnia 31/01/2011Sport, str. 12

Do składu wróciła Australijka Sam Richards, gorzowskie koszykarki wzmocniła czarnoskóra zawodniczka ze Szwecji. Ale i tak naszej ekipie potrzebna była dogrywka, aby ze słabą Odrą wygrać 72:56Mecz w Brzegu - podobnie jak przegrany 52:56 środowy pojedynek w Lesznie - pokazał, że nasze koszykarki na kolejne zwycięstwa muszą pracować przede wszystkim w obronie. Atak przetrzebionej problemami natury zdrowotno-finansowej drużyny z Gorzowa mocno ostatnio podupadł. Szczególnie poza swoją halą gorzowiank...

ZI-DLO

• Morajko jeszcze powalczy

[ DLO OP ] - strony lokalne GW - Opole

Najlepszy od lat kolarz w naszym regionie Jacek Morajko po rocznej przygodzie z World Tour, czyli elitą światowego kolarstwa, wraca do kraju. Będzie w najlepszej polskiej grupie zawodowej - CCC Polkowice. Dla większości polskich kolarzy kontrakt tam byłby nie lada awansem, dla Morajki to jednak degradacja

• Pierwszy start w roku

strony lokalne GW - Opole

Przerwa między sezonami była wyjątkowo trudna dla głuchołaskiego kolarza Jacka Morajki. Na szczęście zawirowania ma już za sobą, a dziś czeka go start w pierwszym tegorocznym wyścigu.

• Natalia - superczłowiek

[ ORX PO ] - ITTF WORLD TOUR POLISH OPEN

W Londynie igrzyska paraolimpijskie reklamowano hasłem "Spotkaj superludzi". Natalia Partyka wygrała je po raz trzeci. Gwiazdą została już jednak wcześniej, gdy wystartowała na igrzyskach dla sprawnych sportowców. Teraz będziemy jej mogli kibicować w Poznaniu podczas turnieju ITTF World Tour