Pierwsza porażka, ale mecz najlepszy

[podpis] TP
strony lokalne GW - Białystok nr 30, wydanie z dnia 07/02/2011Sport, str. 7

Piłkarze Jagiellonii ponieśli pierwszą porażkę w trakcie przygotowań do rundy wiosennej ekstraklasy. Białostoczanie przegrali 0:1 z rumuńską Astrą PloiestiSobotnie starcie z dziewiątą drużyną rumuńskiej ekstraklasy było szóstym meczem kontrolnym białostoczan podczas przerwy w rozgrywkach. Pięć wcześniejszych potyczek piłkarze lidera ekstraklasy rozstrzygnęli na własną korzyść, stracili w nich zaledwie dwie bramki, a zdobyli 12.- Nie wyniki w tym okresie są najważniejsze, a gra drużyny. Mecz z ze...