Rafał Rajewicz: Chcę wykorzystać szansę

[podpis] ROZMAWIAŁ TOMASZ WELC
strony lokalne GW - Rzeszów nr 32, wydanie z dnia 09/02/2011Sport, str. 8

Mecz z Treflem Sopot mimo porażki pokazał, że możemy opuścić ostatnie miejsce w tabeli i utrzymać się w Tauron Basket Lidze - mówi 23-letni Rafał Rajewicz, nowy środkowy Siarki Tarnobrzeg, do końca sezonu wypożyczony z Zastalu Zielona Góra.RAFAŁ RAJEWICZ: Trudno tak na gorąco znaleźć przyczynę. Na pewno walki w tym meczu nie brakowało, o czym świadczy dosyć niski wynik.- Walczyliśmy przez całe 40 minut i robiliśmy wszystko, by wygrać. Niestety, zabrakło tych dwóch "oczek". To przykre, bo zwycięs...