Stoczniowiec kontra GKS Tychy

[podpis] ŁUKI
strony lokalne GW - Gdańsk nr 31, wydanie z dnia 08/02/2011Sport, str. 12

Stoczniowiec kontra GKS Tychy

Wicelider PLH będzie rywalem Stoczniowca w pierwszej rundzie hokejowego play-off. Pierwszy mecz w środę w Tychach.Pierwsza czwórka wybierała rywali spośród drużyn z miejsc 5-8 (nikt nie chciał grać przede wszystkim z piątym Ciarko KH Sanok). Lider Cracovia wybrała ósme w tabeli Zagłębie, Tychy - które najwyraźniej bały się Podhala Nowy Targ - zdecydowały się na Stoczniowca. - Byłem niemal pewny, że zagramy z Tychami, ale czekałem na telefon z PZHL. O godz. 11.10 potwierdziły się moje przypuszcze...

GD-DLO

Podobne artykuły

 • Trochę lepiej, a trochę boli

  strony lokalne GW - Poznań

  Ciągle pod znakiem zapytania stoi występ Artjoma Rudniewa w poniedziałkowym meczu "Kolejorza" z Podbeskidziem Bielsko-Biała. W środę łotewski snajper tylko truchtał, zajęcia z piłką ma wznowić w piątek.

 • Ekstraklasa w drodze do Piotrkowa

  Sport.pl - Łódź

  W środę wieczorem piłkarze ręczni Piotrkowianina powinni świętować powrót do ekstraklasy. Po pierwszym meczu barażowym mają cztery bramki przewagi nad Zepterem AZS UW Warszawa, a rewanż rozegrają w hali Relax.

 • Żalgiris Kowno w Gdańsku

  strony lokalne GW - Gdańsk

  Wyjątkowo atrakcyjny mecz w Eurolidze zagrają w środę koszykarze Asseco Prokom Sopot. Ich rywalem będzie Żalgiris Kowno. Można już kupować bilety na to spotkanie.

Polecane tematy