SPORT W SKRÓCIE

[podpis] MANU
strony lokalne GW - Olsztyn nr 31, wydanie z dnia 08/02/2011Sport, str. 8

W weekend drugoligowe drużyny z Warmii i Mazur rozegrały kolejne mecze kontrolne przed inauguracją rundy wiosennej. Piłkarze OKS 1945 na zakończenie obozu w Gutowie Małym pokonali drużynę Włókniarza Z...

OL-DLO

• Piłkarze Śląska Wrocław jak roboty

[ DLO WR ] - strony lokalne GW - Wrocław

Zawodnicy Śląska Wrocław przeszli badania wydolnościowe. Wtorkowy trening Śląska Wrocław nie przypominał typowych zajęć piłkarskich. Do południa na boisku treningowym przy ul. Stalowej piłkarze przec

• Trzecia porażka Jezioraka z rzędu

strony lokalne GW - Olsztyn

To był jeden z czarniejszych weekendów w drugoligowych rozgrywkach dla zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego. W sobotę po słabym meczu cenne punkty stracili piłkarze OKS 1945 Olsztyn, którzy niespodziewanie przegrali 0:2 z jednym z najsłabszych zespołów w grupie wschodniej - Concordią Piotrków Trybunalski. Pokonani z boiska schodzili także zawodnicy elbląskiej Olimpii, przegrywając na własnym boisku ze Stalą Rzeszów (0:1). Na wysokości zadania nie stanęli ponadto gracze z Iławy. W Wysokiem Mazowieckiem ulegli gospodarzom 1:2 i była to trzecia porażka z rzędu podopiecznych Wojciecha Tarnowskiego. Pojedynek na Podlasiu ze względu na obfite opady deszczu został przerwany w 20. minucie na kwadrans. Po 29 kolejkach iławianie z 43 oczkami zajmują dziesiątą pozycję w tabeli (11 zwycięstw, 10 remisów oraz 8 porażek). Już w najbliższą środę drugoligowcy odrobią zaległości. OKS zmierzy się u siebie ze Startem Otwock, Olimpia z Przebojem, zaś Jeziorak wyjeżdża do Nowego Dworu Mazowieckiego.

• Warmia Olsztyn haruje przed ligą

[ DLO OL ] - strony lokalne GW - Olsztyn

Szczypiorniści Warmii Olsztyn, którzy za dwa tygodnie zainaugurują sezon w I lidze, nie marnują czasu. W stolicy rozegrali mecz kontrolny z Zepterem Warszawa (27:28), a w piątek czeka ich generalny s