Wygrana Broni, Radomiak odpoczywał

[podpis] MK, RO
strony lokalne GW - Radom nr 250, wydanie z dnia 25/10/2010Sport, str. 12

Wygrana Broni, Radomiak odpoczywał

PIŁKA NOŻNA. Trzecioligowi zawodnicy radomskiej Broni zaliczyli drugi zwycięski mecz w roli gospodarza rozgrywany na boisku w Kozienicach. Inny nasz reprezentant, Radomiak, nie grał, ponieważ mecz z Ceramiką Opoczno został przełożonyPrzed rozpoczęciem gry prezes Broni Artur Piechowicz był optymistą. - Liczę, że zdobędziemy kolejne punkty. Zespół zapowiadał walkę od pierwszej do ostatniej minuty. Oczywiście powoli myślimy o derbowym meczu z Radomiakiem. Jednak na razie najważniejsze jest, by zdob...

[autor fot./rys] MACIEJ KWIATKOWSKI
RA-DLO

Podobne artykuły

 • Radomianie gubią punkty. Triumf Orła

  strony lokalne GW - Radom

  PIŁKA NOŻNA.  Remisem zakończył się pojedynek pomiędzy Włókniarzem Zelów a Radomiakiem 1910 SA. Z kolei Broń Radom nie sprostała MKS-owi Kutno, a komplet "oczek" zdobył Orzeł Wierzbica, triumfując nad Wartą Sieradz - oto osiągnięcia trzecioligowców z Radomskiego w meczach 10. kolejki.

 • Kolejny dobry mecz defensywy Broni

  strony lokalne GW - Radom

  PIŁKA NOŻNA. Radomska Broń pokonała w meczu sparingowym Granat Skarżysko-Kamienna. Szkoleniowiec trzecioligowca Artur Kupiec zadowolony był zwłaszcza z postawy formacji defensywnej drużyny.

 • Koncert broniarzy, Figiel trafił dla zielonych, bezbramkowy remis Orła

  strony lokalne GW - Radom

  PIŁKA NOŻNA. W kolejnych meczach o punkty w trzeciej lidze ekipy z regionu radomskiego zdobyły w sumie siedem punktów. Komplety "oczek" zgarnęły na wyjazdach Broń i Radomiak, natomiast Orzeł Wierzbica bezbramkowo zremisował na własnym boisku.

Polecane tematy