AZS wreszcie zagra u siebie

[podpis] KW
strony lokalne GW - Radom nr 35, wydanie z dnia 12/02/2011Sport, str. 8

AZS wreszcie zagra u siebie

PIŁKA RĘCZNA Po długich tygodniach oczekiwania kibice akademickiego szczypiorniaka w Radomiu mogą odetchnąć. W najbliższą sobotę AZS Politechnika Radomska zadebiutuje przed własną publicznością meczem z ChKS Łódź.- Jest to od razu mecz za tzw. cztery punkty. Serdecznie zapraszamy wszystkich do dopingowania nas w tych arcyważnych zawodach - zachęca trener AZS-u Karol Drabik.Na dwóch odmiennych biegunach są obecnie zespoły, które spotkają się już w najbliższą sobotę w hali Politechniki Radomskiej....

RA-DLO

Podobne artykuły

 • Studenci muszą zagrać bez przestojów

  strony lokalne GW - Radom

  Bez Grzegorza Mroczka przyjdzie zmierzyć się drużynie AZS-u Politechniki Radomskiej w kolejnym spotkaniu o I-ligowe punkty. Podopieczni Karola Drabika w sobotę bez wymienionego rozgrywającego postarają się o rewanż na ekipie Wolsztyniaka Wolsztyn.

 • Jak leczyć starszych ludzi

  Gazeta Wyborcza

  Choć starszych ludzi jest coraz więcej, liczba łóżek geriatrycznych maleje. W Polsce na ćwierć miliona mieszkańców przypada jeden geriatra! Ministerstwo Zdrowia chce poprawić sytuację i przygotowuje standardy opieki geriatrycznej.

 • Pełna koncentracja

  strony lokalne GW - Lublin

  W sobotę piłkarze GKS-u Bogdanka zagrają w Katowicach. Przed tym meczem nie sposób uciec od osoby Wojciecha Stawowego, obecnego trenera Ślązaków, wcześniej prowadzącego ówczesnego Górnika Łęczna.

Polecane tematy