Drammen - ostatnie starcie

[podpis] RB
Gazeta Wyborcza nr 41, wydanie z dnia 19/02/2011Sport, str. 35

BIEGI NARCIARSKIE

Jeśli Justyna Kowalczyk wygra bieg na 10 km klasykiem i sprint techniką dowolną, już w ten weekend zdobędzie trzeci z rzędu Puchar Świata. Polka jest ostrożna i przewiduje, że Puchar zapewni sobie dop...

RP-DGW

• Dublet Justyny Kowalczyk w Estonii

Metro - Warszawa

Od morderczego Tour de Ski minęły dwa tygodnie, ale w kobiecych biegach narciarskich nic się nie zmieniło. Na mecie Justyna Kowalczyk znów jest pierwsza! Znów przed Marit Bjoergen

• Bjoergen odjechała

Sport.pl

Marit Bjoergen wygrała bieg na 30 km techniką klasyczną w Oslo. Justyna Kowalczyk druga, ale Kryształowa Kula raczej dla Norweżki

• Jak zwykle: Marit, Justyna i długo, długo nic

Marit Bjřrgen wygrała 2,5-kilometrowy prolog w Falun i została liderką finału Pucharu Świata. Ma niespełna 34 sekundy przewagi nad Justyną Kowalczyk. Dziś i jutro ostatnie biegi sezonu.