Jeden procent na żłobek

[podpis] MAŁGORZATA SZLACHETKA
strony lokalne GW - Lublin nr 58, wydanie z dnia 11/03/2011Wydarzenia, str. 3

Jeden procent na żłobek

Rodzice maluchów ze żłobka przy Okrzei wzięli sprawy w swoje ręce. Wpadli na pomysł, aby pieniądze na plac zabaw dla dzieci zebrać dzięki współpracy z fundacją. To pierwsze takie porozumienie w LublinieW tym roku w budżecie są pieniądze jedynie na częściowy remont żłobka przy ul. Nałkowskich, a w przypadku przedszkoli na bieżące remonty zagwarantowany jest milion złotych - wylicza Tadeusz Dziuba, dyrektor wydziału remontów budynków Urzędu Miasta w Lublinie. A przecież w kolejce do podziału tortu...

[autor fot./rys] IWONA BURDZANOWSKA
LU-DLO

Podobne artykuły

 • Czyj ma być nowy żłobek w Opolu?

  strony lokalne GW - Opole

  Radni PiS-u złożą wniosek, by w budżecie miasta zapisać 3 mln zł na budowę nowego żłobka. Zdaniem ratusza to niepotrzebne, bo wkrótce powstanie w Opolu nowy prywatny żłobek.

 • Magistrat uspokaja: żłobek Muchomorek przyjmie dzieci

  strony lokalne GW - Szczecin

  Nabór do żłobka Muchomorek przy ul. Mazowieckiej odbędzie się w tym roku normalnie - twierdzi Małgorzata Olejnik, dyrektorka wydziału zdrowia, ucinając spekulacje nt. wygaszania placówki.

 • Radni PiS proponują: trzy stawki za żłobek

  strony lokalne GW - Opole

  Klub radnych PiS złoży podczas czwartkowej sesji rady miasta swój projekt opłat za żłobek. - Doszliśmy do wniosku, że najbardziej sprawiedliwym wskaźnikiem będzie dochodowość na jednego członka rodziny - mówi Violetta Porowska.

Polecane tematy