Fatum wisi nad obroną Wisły

[podpis] PJ
strony lokalne GW - Kraków nr 71, wydanie z dnia 26/03/2011Sport, str. 14

Fatum wisi nad obroną Wisły

Dragan Paljić upadł podczas treningu i doznał kontuzji barku. To trzeci uraz obrońców wicemistrzów Polski w ciągu tygodnia.Czarną serię zaczął w poprzednią sobotę Gordan Bunoza, który na treningu złamał nogę w kostce. Dzień później staw skokowy podczas meczu z Polonią Bytom skręcił Erik Czikosz, a wczoraj pech dopadł Paljicia. Po treningu 28-letni zawodnik został przewieziony do szpitala. Podobno pierwsze rokowania są optymistyczne i istnieje szansa, że piłkarz wystąpi w meczu na szczycie z Jagi...

KR-DLO

Podobne artykuły

 • Gorzki smak derbów

  strony lokalne GW - Kraków

  Przed 185. derbami Krakowa poprosiliśmy piłkarskich fachowców o porównanie poszczególnych formacji Cracovii i Wisły. W I części oceniają defensywę.

 • Trzy marzenia stopera z Hondurasu

  strony lokalne GW - Kraków

  Wisła w końcu podpisała umowę z Osmanem Chavezem. - Przyjazd do Europy to spełnienie snów - podkreśla 26-letni reprezentant Hondurasu, który w najbliższym meczu nie będzie mógł jeszcze zagrać.

 • Historyczna wygrana

  [ DLO PL ] - strony lokalne GW - Płock

  Reprezentacja Polski w piłce ręcznej seniorów wreszcie zawitała do Płocka. Biało-czerwoni rozegrali spotkanie kwalifikacyjne do mistrzostw Europy, które odbędą się w Danii w 2014 roku. W historycznym meczu pewnie pokonali Holendrów 33:22 (16:8)

Polecane tematy