Mistrz rozbił półfinałowego rywala

[podpis] TADEUSZ IWANICKI, CZĘSTOCHOWA
Sport.pl - Łódź nr 72, wydanie z dnia 28/03/2011Różne dyscypliny, str. 9

PLUSLIGA

Tytan AZS Częstochowa nie miał najmniejszych szans w starciu z PGE Skrą. Przegrał w trzech setach, a już za tydzień będzie musiał stawić czoła mistrzom Polski w play-off.- Można powiedzieć, że mecz się odbył, a Skra zasłużyła na zwycięstwo - kapitan częstochowian Dawid Murek w jednym zdaniu podsumował spotkanie w hali Polonia. Bo rzeczywiście trudno się było rozwodzić nad tym, co w sobotę działo się na boisku. Murek mógł jedynie dodać, że goście byli lepsi pod każdym względem, a w ataku bili aka...