Tarnobrzeżanie walczą, dopóki są szanse

[podpis] TW
strony lokalne GW - Rzeszów nr 79, wydanie z dnia 05/04/2011Sport, str. 8

Tarnobrzeżanie walczą, dopóki są szanse

Już dziś kolejny mecz o miejsca 9.-12. w Tauron Basket Lidze rozegrają zawodnicy Siarki Tarnobrzeg. Ich rywalami w tarnobrzeskiej hali będzie Kotwica Kołobrzeg, którą w tym sezonie już dwukrotnie pokonali.Podopieczni trenera Bogdana Pamuły po sobotniej porażce z Zastalem w Zielonej Górze mają tylko teoretyczne szanse na utrzymanie w TBL. Na pięć kolejek przed zakończeniem rozgrywek tracą pięć punktów do zespołów Kotwicy Kołobrzeg i Polonii Warszawa. - Rachunek jest prosty. Jeśli wygramy wszystki...

RZ-DLO

Podobne artykuły

 • Czy mistrz okaże się lepszy od ucznia?

  strony lokalne GW - Szczecin

  Statystyczne spojrzenie na ten sezon nie pozostawia złudzeń: AZS Koszalin - 19 rozegranych spotkań i 9 zwycięstw (bilans małych punkcików ledwie 3 na plusie), Turów Zgorzelec - 18 występów i 14 zwycięstw (w bilansie grubo na plusie).

 • Filip Matczak srebrny, ale dla nas złociutki!

  strony lokalne GW - Zielona Góra

  - Ależ manewr zawodnika Zastalu Zielona Góra! - zachwycał się reporter radia PZKosz w transmisji z finału mistrzostw świata U-17. Wprawdzie młodzi Polacy przegrali w niedzielę finał z USA, ale ich niesamowity turniej i srebrne medale to było coś, na co polska koszykówka czekała od 41 lat.

 • Dobre, bo polskie? Informatyczny spór

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza

  Czy szefowie PZU w wielkim przetargu sprzyjali amerykańskiej firmie informatycznej kosztem polskiego Asseco? Tak twierdzi Adam Góral, szef Asseco. - Amerykanie złożyli lepszą ofertę - odpiera zarzuty prezes PZU. Kto ma rację?

Polecane tematy