Korespondencyjne derby liderów - Orła i Mazowsza

[podpis] KW
strony lokalne GW - Radom nr 83, wydanie z dnia 09/04/2011Sport, str. 8

Korespondencyjne derby liderów - Orła i Mazowsza

Dwa pojedynki derbowe w IV lidze piłkarskiej obejrzą kibice w nadchodzący weekend. Orzeł Wierzbica zamierza zrewanżować się za porażkę w poprzedniej kolejce (0:1 z Pilicą w Białobrzegach) i pokonać u siebie Zwoleniankę Zwoleń. Druga ekipa stawki - Mazowsze Grójec - punktów szukać będzie w Iłży.W sobotnie popołudnie piłkarze Orła Wierzbica podejdą do kolejnego meczu o ligowe zdobycze. Tym razem na ich drodze staną podopieczni Marka Oczkowskiego, którzy w przeciwieństwie do swojego najbliższego ry...

RA-DLO

Podobne artykuły

 • Porażka Orła z Pilicą, Mazowsze traci punkty

  strony lokalne GW - Radom

  Tak ciekawego weekendu w czwartej lidze nie było już dawno. Najpierw w derbach okręgu radomskiego Pilica w Białobrzegach rozprawiła się z liderem Orłem Wierzbica 1:0. Później szansy na jego prześcignięcie nie wykorzystali u siebie piłkarze Mazowsza Grójec, tylko remisując 2:2 z Żyrardowianką Żyrardów.

 • Hit sezonu - Orzeł podejmie Mazowsze

  strony lokalne GW - Radom

  Już w sobotę na wszystkich kibiców czwartoligowego futbolu czeka prawdziwy klasyk. Orzeł Wierzbica, który jest liderem rozgrywek, podejmować będzie u siebie w derbach regionu radomskiego zajmujące drugie miejsce Mazowsze Grójec.

 • Starcie liderów

  strony lokalne GW - Radom

  Do arcyważnego pojedynku na szczycie pomiędzy wiceliderem i liderem IV ligi dojdzie w Grójcu. Mazowsze podejmie Orła Wierzbica.

Polecane tematy