Grozer zakończył sezon

[podpis] TADEUSZ IWANICKI
strony lokalne GW - Częstochowa nr 91, wydanie z dnia 19/04/2011Sport, str. 8

Siatkówka. Tytan AZS twardo walczył, ale przegrał wczoraj z Asseco Resovią Rzeszów 2:3 i zakończył rozgrywki PlusLigi na czwartym miejscu. - Przed sezonem brałbym taki wynik w ciemno, dlatego bardzo się z niego cieszę - podsumował trener Marek KardosCzęstochowianie zapowiadali, że nie poddadzą się bez walki, i słowa dotrzymali. Doprowadzili wczoraj do tie-breaku i niewiele brakowało, aby przedłużyli rywalizację o brązowy medal. Nie udało się, bo właśnie w najważniejszym momencie meczu klasę poka...