PYRY TYGODNIA

strony lokalne GW - Poznań nr 117, wydanie z dnia 21/05/2011Ostatnia strona, str. 16

Przyznajemy je od 23 października 1993 roku. Raz do roku we wrześniuprzyznajemy Białą Pyrę Roku. Od 2009 roku laureata wybierają CzytelnicyDla pseudopiłkarzy z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i z Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Zmierzyli się podczas Akademickich Mistrzostw Wielkopolski. Wysoki remis gwarantował obu drużynom awans do finału. Do przerwy mecz był pojedynkiem mrówki ze słoniem, UAM strzelił cztery gole. W przerwie gracze przeżyli niezwykłą przemianę: mecz sk...