Grad bramek na stadionie w Węgorzewie

[podpis] KORM
strony lokalne GW - Olsztyn nr 118, wydanie z dnia 23/05/2011Sport, str. 8

Nie udało się piłkarzom Huraganu Morąg powrócić na fotel lidera trzeciej ligi (grupa podlasko-warmińsko-mazurska).Podopieczni trenera Czesława Żukowskiego nie wykorzystali swojej szansy, tylko remisuj...

OL-DLO

• I po Huraganie

strony lokalne GW - Olsztyn

Coraz mniejsze szanse na awans do II ligi mają piłkarze Huraganu Morąg.

• Huragan górą

Niewiele brakowało, by w Morągu doszło do sensacji. Tamtejszy Huragan, jeden z faworytów do awansu do drugiej ligi, do ostatniej minuty musiał walczyć o zwycięstwo z niżej notowaną Warmią Grajewo. Podopieczni Czesława Żukowskiego pokonali swoich rywali 1:0, a jedyna bramka padła w 90. minucie po rzucie karnym (strzelił Kamil Mędrzycki). - Mamy wciąż młodą drużynę i utrzymanie pierwszego miejsca nie będzie łatwe - podkreśla trener Żukowski. - Przede wszystkim musimy grać szybciej. W całym sezonie nie ma łatwych spotkań i wcale nie będziemy wygrywać z każdym wysoką różnicą.

• Piłkarze Huraganu o drugiej lidze muszą zapomnieć

To już przesądzone - Huragan Morąg nie awansuje do rozgrywek drugiej ligi. O wszystkim przesądził mecz 27. kolejki z Olimpią Zambrów. Podopieczni trenera Czesława Żukowskiego w konfrontacji z liderem tabeli i głównym kandydatem do awansu nie mieli argumentów na boisku (porażka 0:3). Dzięki temu zawodnicy z Podlasia już mogą świętować awans.