Mistrz na razie rzuca blisko

[podpis] RANA
strony lokalne GW - Poznań nr 119, wydanie z dnia 24/05/2011Sport, str. 12

Mistrz na razie rzuca blisko

Wynikiem 62,13 m poznańska dyskobolka Żaneta Glanc wypełniła minimum na mistrzostwa świata w Korei Płd.Wynik ten dał Żanecie Glanc piąte miejsce podczas ważnego mityngu w Halle w Niemczech. To drugi start Glanc, po Diamentowej Lidze w Szanghaju.Wydarzeniem mityngu był rekord świata Niemki Betty Heidler, która rezultatem 79,42 m o ponad metr poprawiła rekord rawiczanki Anity Włodarczyk.Wicemistrz świata z Berlina, Szymon Ziółkowski, który właśnie wprowadził na światowe rzutnie młoty własnej konst...

PO-DLO

Podobne artykuły

 • Żaneta Glanc ze złotem!

  strony lokalne GW - Poznań

  Poznańska dyskobolka w swojej ostatniej próbie - na odległość 63,99 m - wygrała ciekawy konkurs rzutu dyskiem podczas Uniwersjady w Shenzhen. Ten wynik to jej rekord życiowy.

 • Nasza Anita i niejaki Bolt

  strony lokalne GW - Poznań

  "Nową gwiazdą światowej lekkiej atletyki jest polska młociarka Anita Włodarczyk, następczyni Kamili Skolimowskiej" - napisali organizatorzy wielkiego mityngu w Ostrawie, reklamując naszą młociarkę jako jedną z większych gwiazd jutrzejszego mityngu.

 • Bolt nie musi nawet biegać, by porwać tłumy

  Gazeta Sport

  Tyson Gay wygrał na 100 m w świetnym czasie 9,88 s w Salonikach, ale gdy tylko na stadionie pokazał się Usain Bolt, kibice zapomnieli o Amerykaninie.

Polecane tematy