Sprinty udane dla bydgoszczan

[podpis] BOR
strony lokalne GW - Bydgoszcz nr 124, wydanie z dnia 30/05/2011Sport, str. 11

Kajakarstwo. Piotr Siemionowski wygrał sprint na 200 metrów w Pucharze Świata w Duisburgu. Beata Mikołajczyk wraz ze swymi partnerkami zwyciężyła w sztafecie, a w czwórce i dwójce także stanęła na podium finałowych zawodów PŚ.Kajakarz Zawiszy potwierdził, że należy do ścisłej światowej czołówki w tej specjalności. Siemionowski wyprzedził na mecie Francuza Sebastiena Jouve?a oraz Kanadyjczyka Marka de Jonga.Mikołajczyk (UKS Kopernik) była na podium w K-2 i K-4 na 500 m. Bydgoszczanka należała do ...