Sprinty udane dla bydgoszczan

[podpis] BOR
strony lokalne GW - Bydgoszcz nr 124, wydanie z dnia 30/05/2011Sport, str. 11

Sprinty udane dla bydgoszczan

Kajakarstwo. Piotr Siemionowski wygrał sprint na 200 metrów w Pucharze Świata w Duisburgu. Beata Mikołajczyk wraz ze swymi partnerkami zwyciężyła w sztafecie, a w czwórce i dwójce także stanęła na podium finałowych zawodów PŚ.Kajakarz Zawiszy potwierdził, że należy do ścisłej światowej czołówki w tej specjalności. Siemionowski wyprzedził na mecie Francuza Sebastiena Jouve?a oraz Kanadyjczyka Marka de Jonga.Mikołajczyk (UKS Kopernik) była na podium w K-2 i K-4 na 500 m. Bydgoszczanka należała do ...

BS-DLO

Podobne artykuły

 • Jedenastka z Poznania

  strony lokalne GW - Poznań

  W polskiej kadrze na mistrzostwa świata w kajakarstwie - które w czwartek rozpoczną się w Poznaniu - są 33 osoby. Co trzecia z nich reprezentuje klub z Poznania: Posnanię lub Wartę.

 • W jedynce płynie na podium

  strony lokalne GW - Bydgoszcz

  - Na 1000 metrów Beata celuje w medal, a na 500 metrów w miejsce do szóstego - tak szanse Beaty Mikołajczyk na mistrzostwach Europy w kajakarstwie ocenia jej trener Wiesław Rakowski.

 • Będą się ścigać mistrzowie różnych wioseł

  strony lokalne GW - Bydgoszcz

  Rywalizacja dwóch tegorocznych mistrzów świata w kajakarstwie będzie jedną z atrakcji XX Wielkiej Wioślarskiej o Puchar Brdy. W centrum miasta tradycyjnie już pojawią się też ósemki Oxfordu i Cambridge.

Polecane tematy