Jestem dobrze przygotowana do sezonu

[podpis] NOT. PAZ
strony lokalne GW - Szczecin nr 129, wydanie z dnia 04/06/2011Sport, str. 8

Jestem dobrze przygotowana do sezonu

Monika Pyrek rozpoczęła starty w sezonie letnim. Pierwszy występ w Ostrawie zakończyła na 7. miejscu ze słabym wynikiem. O występ w MŚ w Daegu szczecinianka jest jednak spokojna.MONIKA PYREK: Spodziewaliśmy się czegoś innego. Trafiłam na trudne warunki, wiał bardzo silny wiatr. Nie poradziłam sobie z nim. Pierwszy skok na 4,20 m był bardzo dobry, ale następne kompletnie mi nie wyszły. To były moje pierwsze zawody w sezonie letnim od bodajże 10 miesięcy. Czuję się dobrze przygotowana do sezonu i ...

[autor fot./rys] CEZARY ASZKIEŁOWICZ
SZ-DLO

Podobne artykuły

 • Początek misji "Daegu"

  strony lokalne GW - Szczecin

  Dobiegają końca przygotowania do sezonu letniego Moniki Pyrek. Tyczkarka MKL Szczecin chce jak najszybciej zdobyć minimum na MŚ Daegu. Celem w Korei będzie walka o podium.

 • W Oslo walka o Daegu

  strony lokalne GW - Szczecin

  Monika Pyrek (MKL Szczecin) wystąpi w czwartkowy wieczór w mityngu Diamentowej Ligi w Oslo. Po raz pierwszy w sezonie będzie miała okazję do rywalizacji m.in. z Anną Rogowską (Sopot)

 • Czy tyczkarki się odbiją

  Gazeta Wyborcza

  Złota Anna Rogowska może nie zdobyć medalu na zaczynających się we wtorek w Barcelonie mistrzostwach Europy, srebrna Monika Pyrek opala się w Międzyzdrojach. Co dzieje się z polskimi mistrzyniami skoku o tyczce?

Polecane tematy