Olimpia rozstrzelana w Tychach

[podpis]
strony lokalne GW - Toruń nr 130, wydanie z dnia 06/06/2011Sport, str. 8

Olimpia rozstrzelana w Tychach

W przedostatniej kolejce zespoły z naszego regionu nie zachwyciły. Elana zremisowała z Górnikiem w Wałbrzychu, a pewna awansu do pierwszej ligi Olimpia wysoko przegrała z GKS Tychy.Zespół ze Śląska wciąż liczy się w walce o drugie miejsce i awans na zaplecze ekstraklasy. Dzięki wygranej 4:0 z Olimpią i przy remisie Zawiszy w Jarocinie GKS traci do drużyny z Bydgoszczy tylko jeden punkt.Piłkarze Elany po remisie w Wałbrzychu ostatni mecz zagrają w Toruniu z Miedzią Legnica.WynikiGórnik - Elana 1:...

TO-DLO

Podobne artykuły

 • Olimpia potrzebuje punktu

  strony lokalne GW - Toruń

  Piłkarze z Grudziądza wciąż zachwycają. Podopieczni Marcina Kaczmarka wygrali w Wałbrzychu z Górnikiem i są o krok od awansu do pierwszej ligi.

 • Olimpia i Zawisza zagrają w pierwszej lidze

  strony lokalne GW - Toruń

  W ostatniej kolejce ligowej w drugiej lidze kibice nie narzekali na brak emocji. W Toruniu fani obejrzeli zwycięstwo Elany i sześć goli. W Grudziądzu Olimpia podzieliła się punktami z Rakowem, ale miejscowi fani już dawno mogli cieszyć się z awansu zespołu na zaplecze ekstraklasy.

 • Olimpia Grudziądz nadal liderem

  strony lokalne GW - Toruń

  W meczu na szczycie w drugiej lidze Chojniczanka Chojnice bezbramkowo zremisowała z Olimpią Grudziądz. Dzięki punktowi goście utrzymali pierwsze miejsce w tabeli.

Polecane tematy