Wyłonieni półfinaliści

[podpis] TP
strony lokalne GW - Białystok nr 131, wydanie z dnia 07/06/2011Sport, str. 8

Wyłonieni półfinaliści

Chłopcy z Gimnazjum nr 15 z Białegostoku oraz dziewczęta ze szkoły w Rutkach-Kossakach triumfowali w finale wojewódzkim Coca-Cola Cup. Teraz przed nimi półfinał krajowyWczoraj na stadionie miejskim w Białymstoku odbył się finał wojewódzki XIII edycji turnieju Coca-Cola Cup. Zawody te są uważane za nieoficjalne mistrzostwa Polski 16-latków, a grali w nich m.in. piłkarze obecnie występujący w ekstraklasie.- Dziesięć lat temu, gdy uczyłem się jeszcze w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi, wygrałe...

[autor fot./rys] MARCIN ONUFRYJUK
BI-DLO

Podobne artykuły

 • Piłkarska środa w Kwidzynie

  strony lokalne GW - Gdańsk

  W Centrum Sportu i Rekreacji w Kwidzynie odbędzie się dziś wojewódzki finał piłkarski szkół gimnazjalnych w ramach Coca-Cola Cup.

 • Czekamy na finał Coca-Cola Cup

  Sport.pl

  Rozpoczęło 33 tys. młodych piłkarzy w 3256 drużynach, zostało osiem najlepszych zespołów. - Z niektórymi uczestnikami Coca-Cola Cup spotkam się pewnie niedługo w ekstraklasie - mówi wielokrotny uczestnik turnieju Ariel Borysiuk z Legii Warszawa.

 • Finał Coca-Cola Cup z Robertem Lewandowskim

  Gazeta Wyborcza

  W sobotę i w niedzielę na stadionie w Legionowie odbędzie się XIII finał Coca-Cola Cup. Najlepsi młodzi piłkarze i piłkarki walczą o wyjazd do Doniecka.

Polecane tematy