Forma najlepsza od lat

[podpis] PIOTR KRUKOWSKI, SZOP
Sport.pl - Kraków nr 136, wydanie z dnia 13/06/2011Wiadomości lokalne, str. 7

DARIUSZ KUĆ SZYBSZY OD REKORDZISTY EUROPY

Forma najlepsza od lat

10,15 na 100 metrów. To nie wynik Francisa Obikwelu, tylko krakowianina, który na Samsung Athletic Cup na AWF-ie o 0,02 sekundy poprawił rekord życiowy. Z kolei dyskobol Piotr Małachowski rzucił 67,97 m, co jest trzecim wynikiem w tym roku na świecieNawet nie spodziewałem się, że dziś pobiję swój najlepszy wynik. Przede mną wciąż magiczna bariera 10,10. Najpierw trzeba ją pokonać, a dopiero potem można myśleć o zejściu poniżej 10 sekund [pokonało go 70 biegaczy - przyp. red.] - zaznacza Kuć. - N...

[autor fot./rys] MATEUSZ SKWARCZEK
KR-TSP

Podobne artykuły

 • Wrześniowe starty bardzo jej sprzyjają

  strony lokalne GW - Szczecin

  Renata Pliś (Maraton Świnoujście) we wtorkowym Memoriale Kamili Skolimowskiej zajęła drugie miejsce w biegu na 1000 m z niezłym czasem 2:37,89.

 • Eliminacje Samsunga, szybkie sprinty, dalekie rzuty i pchnięcia

  strony lokalne GW - Białystok

  Na stadionie białostockiego Zwierzyńca wyłoniono podlaską reprezentację 14-15-latków, która wystartuje w finale krajowym zawodów Samsung Athletic Cup. Przy okazji kilka wartościowych wyników osiągnęli starsi lekkoatleci, którzy w ten weekend nie rozjechali się po Polsce.

 • Pobiegnie po medal w Londynie?

  Sport.pl - Poznań

  Henryk Szost, maratończyk Grunwaldu Poznań, zajął w Japonii drugie miejsce w 67. maratonie Lake Biwa. W deszczu i przy temperaturze pięciu stopni czasem 2:07.39 poprawił rekord Polski Grzegorza Gajdusa.

Polecane tematy