Iłżanka bliżej okręgówki

[podpis] MK
strony lokalne GW - Radom nr 143, wydanie z dnia 21/06/2011Sport, str. 8

PIŁKA NOŻNA - Iłżanka Kazanów pewnie 3:0 pokonała na wyjeździe LKS Jedlińsk w pierwszym barażowym meczu o awans do klasy okręgowej. W środę rewanż w Kazanowie.Obie drużyny w swoich grupach klasy A zajęły drugie miejsca, które uprawniały do gry w barażu. Pierwszy mecz odbył się w Jedlińsku i po nim zdecydowanym kandydatem do awansu jest Iłżanka.Jedynie pierwsze 20 minut miało wyrównany przebieg, a miejscowi dwukrotnie sprawdzali czujność Grzegorza Wurmana, golkipera Iłżanki. W 25. minucie gry z b...