Pociągi dziś staną. Kolejarze będą strajkować

[podpis] JOK
strony lokalne GW - Białystok nr 154, wydanie z dnia 05/07/2011Jedynka, str. 1

Pociągi dziś staną. Kolejarze będą strajkować

Dziś czeka nas dwugodzinny paraliż kolei. O godz. 7 pociągi w całym kraju staną, czy to na peronach, czy w trasie, nie będą też pracowały kasy. Kolejowe związki zawodowe zapowiedziały akcję strajkową, domagają się podwyżek.W godz. 7-9 w całym kraju dojdzie do zakłóceń w ruchu pociągów. Akcja strajkowa nie ominie też Podlaskiego.Podlaski Zakład Przewozów Regionalnych w Białymstoku obiecuje, że wszelkie informacje o zmianach w rozkładzie będą na bieżąco podawane w komunikatach megafonowych na stac...

BI-DLO

Podobne artykuły

 • Walczymy czysto

  Gazeta Wyborcza

  Rozmowa z Ryszardem Kostrzewą przewodniczącym Regionalnej Komisji Organizacyjnej NBZZ "S" w Łodzi.Strajki, akcje protestacyjne, pogotowia strajkowe, przejazd ulicami kolumny karetek sanitarnych. Żyje się w Łodzi jak na wulkanie.

 • Związki zawodowe w MPK łączą siły w walce z zarządem

  strony lokalne GW - Wrocław

  W najbliższy wtorek "Solidarność" oraz Związek Zawodowy Pracowników Komunikacji Miejskiej mają wspólnie ogłosić, czy wejdą w spór zbiorowy z zarządem MPK, który odrzucił ich podwyżkowe postulaty. "S" już jest gotowa na podjęcie takiej decyzji.

 • Górnicy z JSW będą blokować tory

  Gazeta Wyborcza

  Spełnia się najgorszy z możliwych scenariuszy w Jastrzębskiej Spółce Węglowej. W najbliższy wtorek górnicy zablokują wysyłkę węgla z kopalń. Firma może zapłacić kary za niedostarczenie surowca do koksowni. JSW ma zadebiutować na giełdzie 30 czerwca.

Polecane tematy