Trafi się zakażenie? No to leżymy!

[podpis] JUDYTA WATOŁA
strony lokalne GW - Katowice nr 168, wydanie z dnia 21/07/2011Jedynka, str. 1

Trafi się zakażenie? No to leżymy!

- W razie zakażenia leżymy - mówią szefowie stacji sanepidu w całym województwie. Nie mają za co wysyłać pracowników na kontrole ani kupować odczynników do badań. Nie płacą za prąd, wodę i telefony. Zabrano im nawet pieniądze za badania próbek kału!- Kształcimy m.in. hotelarzy, kucharzy i kelnerów. Już w styczniu dostaliśmy pismo z sanepidu, że zawieszają bezpłatne badania kału u naszych uczniów. Bez tych badań nikt nie przyjmie ich na praktykę do restauracji czy hotelu - denerwuje się Kazimierz...

KA-DLO

Podobne artykuły

 • ZAKAŻENIE? TO LEŻYMY!

  strony lokalne GW - Częstochowa

  - W razie zakażenia leżymy - mówią szefowie stacji sanepidu w województwie śląskim. Niektórzy nie mają za co wysyłać pracowników na kontrole ani kupować odczynników do badań, nie płacą za prąd, wodę i telefony. Zabrano im nawet pieniądze za badania próbek kału!

 • Politechnika walczy o sprzęt do superlaboratorium

  strony lokalne GW - Lublin

  Politechnika Lubelska buduje superlaboratorium. Dostała pieniądze na sam budynek - bo tylko o to występowała. Teraz nadrabia, starając się o sprzęt.

 • Podejrzana sól w Łukowie i Chełmie

  strony lokalne GW - Lublin

  Wojewódzki sanepid ujawnił, że w dwóch miejscach Lubelszczyzny - w Łukowie i Chełmie - znaleziono sól pochodzącą od firm wpuszczających na rynek spożywczy sól przemysłową.

Polecane tematy