Artego silne pod koszem

[podpis] WOJ, REJ
strony lokalne GW - Bydgoszcz nr 172, wydanie z dnia 26/07/2011Sport, str. 11

Artego silne pod koszem

Nie dwie wysokie polskie zawodniczki, a trzy będą w składzie bydgoskiego Artego. Umowę z klubem podpisała Joanna Górzyńska-Szymczak.Rozmowy z byłą już środkową Widzewa Łódź rozpoczęły się jeszcze w trakcie trwania poprzedniego sezonu. - Były zapytania z Artego. Ten kierunek bardzo mi odpowiadał, chociażby ze względu na sprawy osobiste. Z Bydgoszczy jest znacznie bliżej do Gdyni, gdzie mieszka moja rodzina, niż z Łodzi - mówi Górzyńska-Szymczak.Jej pojawienie się w naszym klubie oznacza, że trene...

[autor fot./rys] MAŁGORZATA KUJAWKA
BS-DLO

Podobne artykuły

 • Mowlik w Artego

  strony lokalne GW - Bydgoszcz

  Reprezentantka Polski Elżbieta Mowlik została nową zawodniczką Artego. - Właśnie podpisuję umowę z bydgoskim klubem - powiedziała "Gazecie" wczoraj o godz. 16 sama zainteresowana.

 • Porażki nie zachwiały optymizmu w Artego

  strony lokalne GW - Bydgoszcz

  Obecny sezon bydgoskie Artego może już spisać na straty. Mocne podstawy finansowe klubu pozwalają jednak spokojnie patrzeć w przyszłość. W klubie już myślą, jak w kolejnym sezonie dobrze wykorzystać wysoki budżet.

 • Nasze Artego się wzmocniło, Gorzów osłabił

  strony lokalne GW - Bydgoszcz

  Dla bydgoskiego Artego każde zwycięstwo jest na wagę złota. To będzie warte podwójnie. Dziś nasz zespół ma realne szanse, by po raz pierwszy w historii klubu pokonać drużynę z Gorzowa Wielkopolskiego.

Polecane tematy