LM nie dla Wisły

[podpis] PIOTR JAWOR, NIKOZJA;NOT. W NIKOZJI PJ
Gazeta Wyborcza nr 196, wydanie z dnia 24/08/2011Sport, str. 28

PIŁKA NOŻNA

Przepaść dzieliła Wisłę od APOEL-u, ale po golu Cezarego Wilka od Ligi Mistrzów dzieliło ją tylko sześć minut. Cudu jednak nie było - Cypryjczycy wygrali 3:1 i najlepsza polska drużyna zagra tylko w Lidze EuropejskiejMiał być wielki skok polskiej piłki, a skończyło się smutnym wnioskiem, że najlepszą cypryjską drużynę dzielą od najlepszej polskiej dwie klasy. Jednak w 71. minucie przegrywający 0:2 i niemiłosiernie tłamszeni mistrzowie Polski przeprowadzili jedną z niewielu akcji. Ivica Iliev pod...