Odra wraca do gry

[podpis] KONO
strony lokalne GW - Opole nr 198, wydanie z dnia 26/08/2011Sport, str. 12

Odra wraca do gry

PIŁKA NOŻNA. Po zwycięstwie w Dobrzeniu Wielkim 3:1 opolscy piłkarze awansowali na piąte miejsce w tabeli III ligi i do lidera LZS-u Leśnica tracą już tylko dwa "oczka".W trzeciej kolejce pierwsze punkty stracił dotychczasowy lider Stal Bielsko-Biała (bezbramkowy remis w Rogowie z Przyszłością), pewnie aż 5:0 wygrał za to zespół z Leśnicy (dwie kolejne bramki zdobył Łukasz Janczarek, który w sumie ma ich na koncie aż siedem), a dzięki tej wygranej LZS ponownie wskoczył na pierwsze miejsce. Siede...

[autor fot./rys] RAFAŁ MIELNIK
OP-DLO

Podobne artykuły

 • Victoria powalczyła z wiceliderem

  strony lokalne GW - Częstochowa

  Częstochowska Victoria pod wodzą duetu trenerów Sebastiana Łukiewicza i Macieja Strożka wywalczyła cenny punkt w Żabnicy z drugą w tabeli Skałką. Punktowały też drużyny MKS Myszków i Orzeł Babienica.

 • Porażka w Gorzowie, remis w Bydgoszczy

  [ TSP CZ ] - Sport.pl - Częstochowa

  Pojedynek w Gorzowie Wielkopolskim zakończył się wysoką porażką częstochowskich "Lwów". Niedzielny mecz biało-zieloni będą mogli zaliczyć do udanych. Zdobyli w Bydgoszczy punkcik za remis oraz dodatkowo punkt bonusowy, a mieli szansę nawet na trzy.

 • Myszków pokonał Victorię

  strony lokalne GW - Częstochowa

  W III-ligowych derbach regionu MKS Myszków po dwóch golach Artura Kornasa pokonał częstochowską Victorię. Trzy punkty wywalczył też Orzeł Babienica.

Polecane tematy