Nowe drogi w województwie

[podpis] KAROLINA DROGOWSKA
Tygodnik zDolnego Śląska nr 197, wydanie z dnia 25/08/2011INWESTYCJE, str. 3

Nowe drogi w województwie

Obwodnica Świdnicy i Szczawna-Zdroju, skomunikowanie Góry z Zagłębiem Miedziowym, budowa mostu w Brzegu Dolnym i Wschodniej Obwodnicy Wrocławia to inwestycje, które Dolnośląska Służba Dróg i Kolei zaplanowała na najbliższe lata. Większość projektów realizuje dzięki unijnym dotacjomNajważniejszą i jednocześnie najdroższą inwestycją Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei, samorządowej jednostki odpowiedzialnej za remonty dróg i torów należących do marszałka województwa, jest teraz budowa Wschodniej Obw...

[autor fot./rys] ŁUKASZ GIZA
WR-TDS

Podobne artykuły

 • Rowerzyści muszą czekać na październik

  strony lokalne GW - Katowice

  Powstająca wschodnia obwodnica Bielska-Białej - tak wyczekiwana przez kierowców - utrudniła życie rowerzystom. Budowa drogi przecięła popularną ścieżkę rowerową.

 • Do Korbielowa bez korków

  strony lokalne GW - Katowice

  Dobra wiadomość dla kierowców. W tym roku rozpocznie się budowa wyczekiwanej obwodnicy Żywca, którą wygodnie pojedziemy w kierunku Korbielowa, oraz nowego mostu na Sole. Inwestycja została ujęta w planie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach.

 • Droga do S7 wiedzie przez A2

  strony lokalne GW - Kraków

  Zakończony przetarg na autostradę A2 oznacza, że coraz bliżej do konkretów w sprawie budowy kolejnego odcinka wschodniej obwodnicy Krakowa. To mogą nie być dobre wiadomości.

Polecane tematy