Owca w wielkim mieście

[podpis] NOWY MIESZCZANIN;GIEEKAA;NOWY;YOGI
strony lokalne GW - Kraków nr 209, wydanie z dnia 08/09/2011Z drugiej strony, str. 2

Owca w wielkim mieście

Jacek Soska z PSL-u przekonał władze Krakowa, by za 3,2 tys. zł wydzierżawiły na dwa miesiące Błonia pod wypas 150 owiec. Co na to nasi forowicze?To świadczy o paranoi rządzących miastem. Co innego krowa, a co innego owca. Nasrają tak, że nie będzie się dało tam już wypoczywać. W ogóle eksploatacja Błoń na różnego typu akcje jest porażająca. Wszystko już tam było. Teren jest zdewastowany - doły i pagóry się porobiły od koncertów. Teraz owce. Capić będzie na kilometr. Nie wiem, kto odważny kupi s...

KR-DLO

Podobne artykuły

 • Owca w wielkim mieście

  strony lokalne GW - Kraków

  Jacek Soska z PSL przekonał władze Krakowa, by za 3,2 tys. zł wydzierżawiły na dwa miesiące Błonia pod wypas 150 owiec. Zwierzęta pojawią się tam jutro i zostaną do końca października. To promocja regionu czy kampania wyborcza PSL?

 • Koniczyna biała pogrążyła polityka PSL - przez Błonia straci dopłaty

  strony lokalne GW - Krak?

  Jacek Soska, który wypasał na Błoniach owce, nie ma już praktycznie szans na 80 tys. zł unijnej dopłaty do swoich działek. Pogrążyła go odpowiedź magistratu, który nie potwierdza słów polityka, że użytkował rolniczo Błonia i dosiewał koniczynę białą.

 • PRZENIEŚLI NAM WIEŚ DO KRAKOWA

  strony lokalne GW - Kraków

  Zwierzęta sprowadzone przez działacza PSL-u Jacka Soskę, kandydata do Senatu, mają pozostać na Błoniach przez dwa miesiące. Co o tym sądzą internauci?

Polecane tematy