Fart lepszy w memoriale

[podpis] TADEUSZ IWANICKI
strony lokalne GW - Częstochowa nr 211, wydanie z dnia 10/09/2011Sport, str. 11

Siatkówka. W poświęconym pamięci Arkadiusza Gołasia meczu Fart Kielce pokonał wczoraj częstochowskiego Tytana AZS 3:0. Wśród akademików było aż pięciu debiutantówSpotkanie odbyło się w ramach memoriałowej imprezy, na którą zaproszono m.in. młodzież uczestniczącą w odbywającej się w Częstochowie Olimpiadzie Razem 2011. W hali Polonia było gwarno. Za każdym razem, gdy tylko akademicy podrywali się do walki, publiczność próbowała ich wspomóc dopingiem. O siatkówce na wysokim poziomie mowy być nie m...