SPORT W SKRÓCIE

[podpis] LIS
strony lokalne GW - Szczecin nr 206, wydanie z dnia 05/09/2011Sport, str. 8

Ekstraklasa kobiet: Pogoń Women Szczecin - Unia Racibórz 1:3 (1:1). Dość niespodziewanie - w 10. minucie meczu z mistrzyniami kraju szczecinianki objęły prowadzenie. Efektownym rajdem popisała się Zuza Sinka, która oszukała jedną z defensorek, a później łatwo pokonała bramkarkę. PW długo udawało się utrzymać prowadzenie, ale jeden błąd tuż przed przerwą sprawił, że na czystej pozycji znalazła się napastniczka z Gwinei Gloria Okoro i nie zmarnowała tego prezentu. W drugiej części - szczecinianki ...