Waleczni i niezwyciężeni

[podpis] MACIEJ SIERPIEŃ, WARSZAWA
strony lokalne GW - Kielce nr 225, wydanie z dnia 27/09/2011Sport, str. 8

Waleczni i niezwyciężeni

T-MOBILE EKSTRAKLASA. Korona kontynuuje passę meczów bez porażki. Wczoraj w Warszawie kielczanie punktowali już po raz ósmy w tym sezonie. Bezbramkowy remis z Polonią Warszawa pozwolił im doścignąć Śląsk Wrocław na szczycie ligowej tabeliKorona rozpoczęła bardzo mądrze. Kielczanie, korzystając z wysokiego pressingu, starali się odbierać piłkę gospodarzom, jeszcze zanim ci przekroczyli linię środkową. Kluczem do powodzenia było zagęszczenie środka pola. Leszek Ojrzyński po raz kolejny zdecydował ...

[autor fot./rys] KUBA ATYS
KI-DLO

Podobne artykuły

 • Bratobójczy pojedynek na zero

  strony lokalne GW - Kielce

  II LIGA PIŁKARSKA. Najbardziej zadowoleni z bezbramkowego remisu przy Świętokrzyskiej byli Rafał i Piotr Misztalowie. Obaj zachowali czyste konto, choć na nadmiar pracy nie mogli narzekać.

 • To smutne, ale piłkarki z Radomia zamykają tabelę

  strony lokalne GW - Radom

  PIŁKA NOŻNA KOBIET. Futbolistki Sportowej Czwórki Radom stoczyły wyrównany bój z Czarnymi Sosnowiec, który zakończył się bezbramkowym remisem. Tymczasem po porażce z Rolnikiem Głogówek bez zdobytego punktu w rozgrywkach I ligi nadal pozostają zawodniczki radomskiego Zamłynia.

 • Do bólu nieskuteczni

  Sport.pl - Wrocław

  W Śląsku po bezbramkowym remisie z Cracovią dominuje zadowolenie z gry i rozczarowanie wynikiem. Wrocławianom styl gry daje nadzieję na lepsze rezultaty, ale wywalczony tylko jeden punkt nieco komplikuje teraźniejszość.

Polecane tematy