Pitera z tarczą

[podpis] HW
strony lokalne GW - Płock nr 226, wydanie z dnia 28/09/2011Wydarzenia, str. 3

Pitera z tarczą

Posłanka i kandydatka na posła Julia Pitera z PO nie musi przepraszać kandydata PiS Wojciecha Jasińskiego - uznał Sąd Apelacyjny w Łodzi.Pierwszy proces wyborczy w tej elekcji toczył się wokół debaty, jaką 7 września w Orlen Arenie zorganizowała Platforma Obywatelska. PO zaprosiła do niej konkurentów z tych partii, które w Płocku i okolicach mają kandydatów do Sejmu i kandydata do Senatu. Przyszli nieliczni, zasłaniając się tym, że zaproszenie otrzymali niewiele ponad dobę od spotkania i nie mog...

PL-DLO

Podobne artykuły

 • Oskarżona na wolności, proces do powtórki

  strony lokalne GW - Kielce

  Kielczanka oskarżona o zabójstwo męża, który się nad nią znęcał, wychodzi na wolność. Krakowski sąd apelacyjny uchylił wczoraj areszt wobec kobiety i nakazał przeprowadzić jej proces od początku.

 • Wybory powiatowe z błędem?

  strony lokalne GW - Częstochowa

  Sąd Apelacyjny w Katowicach nakazał powtórnie rozpatrzyć protest wyborczy i zweryfikować głosy oddane w wyborach do rady powiatu częstochowskiego przez mieszkańców Kościelca w gm. Rędziny.

 • Seksafera w apelacji

  strony lokalne GW - Łódź

  W lutym łódzki sąd apelacyjny ma się zająć sprawą nieprawomocnie skazanych polityków Samoobrony Andrzeja Leppera i Stanisława Łyżwińskiego.

Polecane tematy