Lech wreszcie razem

[podpis] RANA
strony lokalne GW - Poznań nr 239, wydanie z dnia 13/10/2011Sport, str. 15

Lech wreszcie razem

Już jutro Lech Poznań gra mecz na szczycie z Koroną Kielce, a dopiero od dziś trener poznańskiego Lecha Jose Bakero będzie mógł rozpocząć treningi z całym swoim zespołem.Aż jedenastu piłkarzy "Kolejorza" brało bowiem udział w zgrupowaniach i meczach reprezentacji narodowych. Rafał Murawski, Grzegorz Wojtkowiak i Hubert Wołąkiewicz wyprawili się z reprezentacją Polski do Korei Południowej, gdzie zresztą Wołąkiewicz w ogóle nie zagrał w meczu z gospodarzami. We wtorek Murawski grał natomiast w Wie...

PO-DLO

Podobne artykuły

 • BĘDZIE NIENORMALNIE?

  Gazeta Telewizyjna - Kraj

  Wszyscy kopią piłkę, każdy marzy o golach, a kto nie interesuje się futbolem, nie jest patriotą. Bo nie tylko autostrady zbudowano specjalnie na Euro. Z myślą o tych rozgrywkach zaczynają powstawać telewizyjne ramówki.

 • Rafał Murawski trenuje, a kostka wciąż boli

  strony lokalne GW - Poznań

  - Moja noga wciąż jest opuchnięta - mówi pomocnik Lecha Poznań Rafał Murawski. Choć trenuje na pełnych obrotach, to czy zagra z Wisłą, zdecyduje się tuż przed piątkowym meczem.

 • Kamiński strzeli Łotwie jak Kryger?

  strony lokalne GW - Poznań

  Rafał Murawski, Grzegorz Wojtkowiak i Marcin Kamiński na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Lienz walczą o znalezienie się w ostatecznej kadrze na Euro 2012. Po występie w sparingu z austriackimi amatorami trzech piłkarzy Lecha Poznań liczy na grę w oficjalnym meczu towarzyskim z Łotwą.

Polecane tematy