Fantastyczny początek PTPS Piła

[podpis] RADOSŁAW NAWROT
strony lokalne GW - Poznań nr 239, wydanie z dnia 13/10/2011Sport, str. 15

Wielka niespodzianka w Pile. Beniaminek rozgrywek, pilskie PTPS, wygrał z mistrzyniami Polski Muszynianką Muszyna 3:1.3:1 - owszem, ale raczej dla Muszynianki - tak typowano przed tym spotkaniem. W końcu trener Bogdan Serwiński ma w Muszynie kalejdoskop gwiazd z dwiema reprezentantkami Holandii, jedną reprezentantką Australii, jedną byłą reprezentantką Serbii i wieloma reprezentantkami Polski.Tymczasem już podczas pierwszej przerwy technicznej przy wyniku 8:5 trener Serwiński musiał do swych zaw...