Grobelny: Bilety muszą podrożeć, termy na sprzedaż

strony lokalne GW - Poznań nr 242, wydanie z dnia 17/10/2011Z drugiej strony, str. 2

Przecież ktoś wybrał Grobelnego na prezydenta - sam się nie wybrał. Nie chciało się doopy ruszyć z domu, żeby pójść głosować, to macie prezydenta, jakiego wam wybrali inni. Teraz zaciskajcie pasa i nie marudzić.Straż miejska może bez problemu zarobić dla miasta brakujące kilkadziesiąt mln zł. Wystarczy, żeby naprawdę zajęli się wystawieniem mandatów za psie kupy, niedozwolone parkowanie, wypluwanie gumy do żucia na chodnik, przejeżdżanie rowerem po pasach, palenie na przystankach, wyrzucanie śmi...

PO-DLO

• > Wicemistrzowie ograli Szwecję

Metro

Reprezentacja polskich piłkarzy ręcznych pokonała Szwecję 30:24 (13:12) w drugim meczu prestiżowego turnieju QS - Supercup rozgrywanego w Niemczech. Twarda gra w obronie i solidny, szybki atak wystar

• Europejczycy dominowali w Chibie

Pierwsza część mistrzostw świata w tenisie stołowym w japońskiej Chibie - turnieje drużynowe mamy za sobą. Po KOREANKACH, które dzień wcześniej zdetronizowały Chinki, jako drudzy na najwyższym podium stanęli broniący tytułu - SZWEDZI. Pokonali i w finale zespół Jugosławii 3:2. W spotkaniu o 3 miejsce Czesi i Słowacy wygrali z Belgami 3:1, ale zgodnie z regulaminem brązowe krążki zostały wręczone zawodnikom obu drużyn. POLACY zajęli dopiero 16 miejsce przegrywając ostatni mecz z USA 0:3.

• Strach przed pierwszą ćwiartką

W środę na rozgrywanych w Stuttgarcie 50. Kolarskich Mistrzostwach świata Polacy zajęli czwarte miejsce w wyścigu drużynowym na 100 km. Złoty medal zdobył zespół Włoch, wyprzedzając Niemców i Norwegów. W wyścigu drużynowym kobiet na 50 km triumfowały francuski.