WIEŚCI WNĘTRZARSKIE Z SERWISU DOMOSFERA.PL

Gazeta Dom - Warszawa nr 244, wydanie z dnia 19/10/2011, str. 24

Studenckie mieszkanka bardzo często bywają szare i bez polotu. Aby uatrakcyjnić lokum dla studenta, naprawdę nie potrzeba wiele. Przykładem może być ta aranżacja, która udowadnia, że wnętrze nie potrzebuje ani kłopotliwych remontów, ani kosztownych mebli lub dodatków.Skandynawski styl w wynajmowanym mieszkaniu może się okazać najatrakcyjniejszym i równocześnie najtańszym rozwiązaniem. Kluczem do tego stylu jest biel, która panuje w całym mieszkaniu. Jeżeli dorzucimy do tego proste drewniane mebl...

WA-TDN

Podobne artykuły

 • FARBY I MASY DEKORACYJNE

  Ładny Dom

  DOBRZE DOBRANĄ BARWĄ FARBY MOŻEMY ZMIENIAĆ KLIMAT OTACZAJĄCEJ NAS PRZESTRZENI. NIEKTÓRYM JEDNAK SAMA FARBA NIE WYSTARCZY. CHCĄ MIEĆ ŚCIANY POKRYTE SPECJALNYMI PRODUKTAMI DEKORACYJNYMI, KTÓRE NADAJĄ CAŁOŚCI NIEPOWTARZALNY CHARAKTER.

 • Zadbaj o kondycję

  [ OCF RP ] - JEDZIEMY NA WAKACJE ZIMĄ. NARTY

  Żeby wyjazd na narty był przyjemnością, ważne są nie tylko kierunek i sprzęt, lecz także dobra kondycja i odporność. Jak o nie zadbać, by nie przeziębić się i nie połamać na stoku, a w razie wypadku nie zrujnować kieszeni?

 • SKRZYDŁA NA TORACH

  Cztery Kąty

  Przesuwane drzwi nie zajmują miejsca, są więc rozwiązaniem dobrym do ciasnych wnętrz. A że bywają bardzo dekoracyjne, stosuje się je też w pomieszczeniach reprezentacyjnych. Radzimy, na co zwrócić uwagę, by kupić model dobrej jakości.

Polecane tematy