Bezbramkowo, ale ciekawie

[podpis] ŁUKASZ PAŁUCHA;ROZMAWIAŁ TOMASZ OSOWSKI;NOT. ŁUKI;OPRAC. OSA
Sport.pl - Gdańsk nr 248, wydanie z dnia 24/10/2011T-Mobile Ekstraklasa. 11. kolejka, str. 2

LECHIA GDAŃSK - LECH POZNAŃ 0:0

Głośny doping 25 tysięcy widzów, szybki mecz okraszony wieloma groźnymi sytuacjami - mimo braku goli na PGE Arenie nie można było się nudzić. Lechia pokazała, że powoli wychodzi z kryzysu, choć wciąż ma ogromne problemy ze zdobywaniem bramekNa PGE Arenie spotkały się najsłabsza (6 goli) z najlepszą ofensywą ekstraklasy (22). Nie padła żadna bramka, więc bardziej zmartwieni tym mogą być piłkarze Lecha, tym bardziej że to oni stworzyli w sumie więcej dogodnych sytuacji.Początek meczu należał jedna...