null

Podobne artykuły

 • POLICZMY TO JESZCZE RAZ

  Gazeta Wyborcza

  "Pomysł konkursu, o którym nie wiadomo, czy opłaca się w nim brać udział, bowiem wysokość nagrody jest nieznana - pisze jeden z Czytelników - uważam za godny upowszechnienia, bo umożliwia uprawianie najszlachetniejszego z ludzkich zajęć: sztuki dla sztuki". Prawdę mówiąc przyświecała nam inna idea. Konkurs załączony był do artykułu "Vademecum podatnika" ("Gazeta" z 23 listopada), w którym próbowałyśmy przybliżyć Czytelnikom Ustawę o podatku dochodowym. Jego bohater, Inżynier Kowalski miał różne przypadłości finansowe, które - może nie w takim natężeniu - będą udziałem obywateli w 1992 roku.

 • Unia daje miliony dla naszych szkół

  strony lokalne GW - Bydgoszcz

  Niemal 7,5 mln zł otrzymał ratusz z UE dla bydgoskich szkół. Uczniowie dostaną nowoczesne pomoce naukowe: laptopy, magnetofony, programy edukacyjne czy rzutniki multimedialne, będą mogli także brać udział w dodatkowych, atrakcyjnych zajęciach po lekcjach

 • Byle odpaść z Pucharu

  Gazeta Wyborcza

  Dziś rusza koszykarski Puchar Polski. Obowiązkowy - kto odmówi gry, zapłaci 25 tys. zł kary. Ale kluby I i II li-gi chcą odpaść: dalszy udział w rozgrywkach oznacza kolejne mecze w środy, a w amatorskich drużynach nikt nie ma zamiaru brać urlopów.

Polecane tematy