Pałac sprawdzi się w Pile

[podpis] BOR
strony lokalne GW - Bydgoszcz nr 258, wydanie z dnia 05/11/2011Sport, str. 12

Zawodniczki bydgoskiego Pałacu spędzą przerwę w lidze na treningach, a za tydzień sprawdzą swoją formę na krótkim turnieju w Pile. Wszyscy w zespole czekają także na powrót do zdrowia Julii Szełuchiny.Siatkarki Pałacu zakończyły źle pierwszą fazę PlusLigi Kobiet. Przegrały na własnym boisku ważny mecz ze Stalą Mielec 0:3. Szkoda najbardziej straconych punktów, bo zwycięstwo dałoby zespołowi oddech i przewagę nad zespołami z dolnej połowy tabeli. A tak Pałac właśnie do nich dołączył. Bydgoszczank...