Scenariusz jak ostatnio. Pora na Lublin

[podpis] PAWEŁ MATYS
strony lokalne GW - Kielce nr 266, wydanie z dnia 16/11/2011Sport, str. 8

PIŁKA RĘCZNA. Kolejna bardzo dobra druga połowa zadecydowała o pewnym zwycięstwie KSS-u. Tym razem dała kielczankom awans do ćwierćfinału Pucharu Polski.Gospodynie, podobnie jak w trzech poprzednich meczach ligowych, do przerwy starcia 1/8 PP spisywały się słabo. Dały się rozgrzać bramkarce Ewelinie Kędzierskiej, nie funkcjonowała obrona, popełniły też kilka prostych błędów. W efekcie, mimo że szybko wypracowały przewagę 6:3 (8.), równie szybko ją straciły 10:11 (17.). Nie zachwycały też rywalki...