Scenariusz jak ostatnio. Pora na Lublin

[podpis] PAWEŁ MATYS
strony lokalne GW - Kielce nr 266, wydanie z dnia 16/11/2011Sport, str. 8

Scenariusz jak ostatnio. Pora na Lublin

PIŁKA RĘCZNA. Kolejna bardzo dobra druga połowa zadecydowała o pewnym zwycięstwie KSS-u. Tym razem dała kielczankom awans do ćwierćfinału Pucharu Polski.Gospodynie, podobnie jak w trzech poprzednich meczach ligowych, do przerwy starcia 1/8 PP spisywały się słabo. Dały się rozgrzać bramkarce Ewelinie Kędzierskiej, nie funkcjonowała obrona, popełniły też kilka prostych błędów. W efekcie, mimo że szybko wypracowały przewagę 6:3 (8.), równie szybko ją straciły 10:11 (17.). Nie zachwycały też rywalki...

[autor fot./rys] PAWEŁ MAŁECKI
KI-DLO

Podobne artykuły

 • Pucharowa formalność?

  strony lokalne GW - Rzesz?

  PIŁKA RĘCZNA. Dziś w Kwidzynie szczypiorniści Tauron Stali Mielec zmierzą się z miejscowym MMTS--em w rewanżowym meczu ćwierćfinału PGNiG Pucharu Polski.

 • Na bardzo głębokiej wodzie...

  strony lokalne GW - Kielce

  PIŁKA RĘCZNA. Bez wszystkich trzech podstawowych rozgrywających KSS Kielce zagra dziś o godz. 18 w Lublinie rewanżowy mecz ćwierćfinału Pucharu Polski.

 • Wychowanki nie przekonały trenera

  strony lokalne GW - Kielce

  PIŁKA RĘCZNA. Przegląd kadr urządzili sobie trenerzy SPR-u Lublin i KSS-u Kielce w rewanżowym meczu ćwierćfinału Pucharu Polski. W Lublinie tak jak w Kielcach wyraźnie lepsze wicemistrzynie Polski.

Polecane tematy