Sepsa w białostockim przedszkolu

[podpis] AGA
strony lokalne GW - Białystok nr 267, wydanie z dnia 17/11/2011Jedynka, str. 1

Sepsa w białostockim przedszkolu

Niespełna czteroletni chłopiec z objawami sepsy trafił do dziecięcego szpitala klinicznego. Jego stan lekarze określają jako ciężki. Sanepid uspokaja: nie ma powodów do paniki.Chłopiec uczęszcza do przedszkola samorządowego nr 2 w Białymstoku. Jak dowiedzieliśmy się w placówce, dziecko zachorowało w weekend. Do szpitala trafiło w niedzielę.- Nie było potrzeby umieszczania małego pacjenta na oddziale intensywnej terapii. Dziecko od początku przebywa na oddziale zakaźnym. W tej chwili stan stopnio...

BI-DLO

Podobne artykuły

 • W telewizji tylko trzy minuty

  Gazeta Wyborcza

  |W) 19 stycznia (niedziela) w Białymstoku, o godz, 12.00 rozpocznie się towarzyskie spotkanie pięściarskie pomiędzy ekipami USA i Polski. Mecz zakontraktowano na 12 walk. Niestety, miłośnicy pięściarstwa nie będą mogli obejrzeć telewizyjnej transmisji, bowiem redakcja sportowa TVP odmówiła przeprowadzenia relacji z Białegostoku - poinformowano na konferencji prasowej, która odbyła się we wtorek w siedzibie Polskiego Związku Bokserskiego.

 • Egzamin zawodowy elektroników do poprawki w trakcie wakacji

  strony lokalne GW - Białystok

  Absolwenci techników elektrycznych - w Białymstoku to 58 osób - muszą jeszcze raz zdawać egzamin praktyczny. Centralna Komisja Egzaminacyjna unieważniła ten, do którego przystąpili w ubiegłym tygodniu, bo w jednej ze szkół w Wielkopolsce przeprowadzono go wbrew ogólnopolskiemu harmonogramowi.

 • Licealiści pomagają

  strony lokalne GW - Białystok

  Środki czystości, żywność z przedłużonym terminem przydatności, artykuły szkolne i sprzęt sportowy zawieźli białostoccy licealiści do Trześni na Sandomierszczyźnie, która wciąż nie może otrząsnąć się ze skutków powodzi.

Polecane tematy